Danışmanlarımıza yüksek kazanç sağlayan;
geniş bir GAYRİMENKUL PORTFÖYÜne sahibiz.

"Kuber Points Noktaları Her yerde "

KUBER POINTS

KUBER’in tanıtım yüzü işlevindeki KUBER POINT, “Proje Satış Noktası”, “Franchising Kuber Ofisleri” ve “Tanıtım Standları” niteliğindeki yapılardan oluşan, müşterilerimize özel tasarlanmış sektörünün ilk ve ayrıcalıklı bir oluşumudur.

KUBER’in özü olma niteliğindeki KUBER POINT, gayrimenkul, pazarlama ve danışma sektörüne ait her konuda değişen, kendini yenileyen ve çeşitlilik arz eden sunumuyla adeta bir KUBER vitrini olma özelliği taşır.

Tamamen “müşteri memnuniyeti” odaklı çalışma prensiplerimiz doğrultusunda oluşturduğumuz KUBER POINT, gayrimenkul alanında vazgeçilmez bir girişimcilik örneği olarak sektördeki yerini alacaktır.

"Gayrimenkul ile İlgili Her Talebinizi Hızlıca Değerlendiririz. "

KUBER POINTS Kapsamı

Proje Satış Ofis Pointi: Proje üretimi yapılan ofislerimizde, müşterilerimize ürün tanıtımı, büyük alışveriş merkezlerinin ve toplu konutların yönetiminin üstlenildiği ve satış hizmetlerinin sunulduğu noktalarımızdır.

KUBER Franchising Ofis Pointi: Kurumsal Kuber Francihising ofislerinin bağlı olduğu coğrafi bölgelerdeki, il, ilçe, belde bazındaki noktalarımızdır.

KUBER Tanıtım Stantları: “Satış köşesi” niteliğindeki bu noktalarımız; alışveriş merkezlerinde, halk günlerinde, bayram ya da özel günlerde vs. ürün ve projelerimizi müşterilerimize tanıtıp beklenti ve ihtiyaçlar ölçüsünde danışmanlık hizmeti verdiğimiz alanlardır.

"İstediğiniz an bize ulaşırsınız; çünkü biz ülkenin dört bir yanındayız. "