“En büyük sermaye insan kaynağıdır.”
ilkesinden hareketle bünyemizdeki insan kaynağının yolunu açan KUBER ACADEMY,
gayrimenkul sektöründe bir okul olma niteliği taşımaktadır.

Eğitim detaylarını öğrenin

Sizin için fark edilir bir başarı sağlayacak
Kuber Academy hakkında bilgi alın
Detaylar

KUBER ACADEMY'e GENEL BAKIŞ

Ofislerimizde donanımlı, sektörü iyi tanıyan, emlakçılığın artı ve eksilerini bilen nitelikli gayrimenkul danışmanları yetiştirme amacıyla kurulan KUBER ACADEMY, verdiği eğitim desteğini geniş bir yelpazede sistematik olarak pekiştirmektedir.

KUBER, kurduğu KUBER ACADEMY ile franchisinglerine verdiği desteği, gayrimenkul danışmanı yetiştirme alanına da taşımıştır.

KUBER ACADEMY bünyesinde verilen kariyer eğitimleri ile gayrimenkul danışmanlarımız ve KUBER Ofisi sahipleri, hedeflerini daha net görme ve sektörü tanıma anlamında gerekli donanıma ulaşır.

KUBER ACADEMY profesyonel eğitimci kadrosuyla ve üniversitelerle işbirliği neticesinde uygulamalı olarak ekip çalışanlarına, danışman ve iş ortaklarına gayrimenkulü A’dan Z’ye tanıtacak ve öğrenilen bilgiler “yaparak yaşayarak” hayata geçirilecek.

KUBER ACADEMY verdiği “Proje Pazarlama Eğitimleri” ve “Kentsel Dönüşüm Eğitimleri” ile sektörün son gelişmelerini yakından takip etmekle birlikte alandaki yenilikleri ve teknik donanımları tanıma imkanına sahip olur.

KUBER ACADEMY’nin “Temel Eğitim”, “Satış Eğitimleri”, “Saha ve Müşteri Yönetimi” “Uzmanlık ve İleri Düzey Eğitim” konulu derslerini ve daha fazlasını takip eden danışmanlarımız müşteri ile daha sağlıklı bir iletişim kurmanın yanında mesleğinin ayrıntılarına hakim olmanın rahatlığını yaşar.

KUBER ACADEMY, sektörel satış ve pazarlama yöntem, teknik ve stratejilerini; ulusal ve uluslararası alandaki son çıkan uygulamalarla birlikte gayrimenkul danışmanlarına seminerler halinde sunar.

KUBER ACADEMY, bünyesindeki hukuk departmanı ile sektörde karşılaşılabilecek her tür hukuki işlemle ilgili gerekli bilgilerin sunumuna öncülük eder.

KUBER ACADEMY, sağladığı teknoloji ve bilişim eğitimleri ile sektörün nabzını tutar.

KUBER ACADEMY, gayrimenkul finans yönetimi, değerleme ve muhasebe dersleri ile donanımlı meslek elemanları yetiştirir.

KUBER ACADEMY’de psikolog ve NLP uzmanlarımız meslekî bilgiler, kişisel eğitim dersleri ve rehberlik ile gayrimenkul danışmanlarımızı destekler.

Tüm bu eğitimler kapsamında öğrendiklerini uygulamalı olarak test etme, staj yapma imkanı bulacak olan danışmanlarımız verimleri ölçüsünde KUBER ofislerinde iş bulma imkanına sahip olur.

KUBER Academy ile İdealinizdeki Mesleğin Temellerini Atıyoruz.

KUBER ACADEMY KAZANIMLARI

Dünya gayrimenkul sektöründeki yenilikçi, dinamik ve sağlam temellere dayalı yerini alan KUBER ACADEMY, sunduğu eğitim fırsatları ile kendi işini yapmak isteyenlere yeni kapılar açıyor.

KUBER, kurduğu KUBER ACADEMY ile franchisinglerine verdiği desteği, gayrimenkul danışmanı yetiştirme alanına da taşımıştır.

KUBER ACADEMY ile hem öğrenin hem iş sahibi olun; bünyemizde sektöre ait her konu hakkında eğitim vererek bilinçli ve uzman gayrimenkul danışmanları yetiştirir.

KUBER ACADEMY Profesyonel gayrimenkul danışma ve pazarlama dersleri ile meslekî ve kişisel donanımı sağlam bireyler yetiştirir.

"İlerlemeci ve Gelişimci Personel ve Danışmanları ile Kuber, Gücünüze Değer Katar."